Kup polisę on-line, szybko i wygodnie

asdasdsad

Kup ubezpieczenie online 

Polisa z rabatem 10%

Warta Travel - zawsze w zakresie:
(bez dodatkowej opłaty)

  • Nagła choroba

  • Następstwa chorób przewlekłych

  • Nielimitowany transport medyczny na całym świecie

  • Bezgotówkowa pomoc medyczna

  • Ochrona na wypadek aktów terrorystycznych

  • Klauzula alkoholowa (ochrona zdrowia także po spożyciu alkoholu)

  • Leczenie i assistance w razie zachorowania na COVID-19

Ubezpieczenie turystyczne COVID-19

W ramach ubezpieczenia WARTA TRAVEL, pokryjemy koszty leczenia i assistance w razie zachorowania na COVID-19 podczas podróży zagranicznej.

Ubezpieczony ma zapewnioną pomoc do wysokości sumy ubezpieczenia wybranej podczas zakupu ubezpieczenia (nawet do 2 000 000 zł).

Od początku epidemii COVID-19, zachorowania w związku z koronawirusem, w Warcie są traktowane jako nagłe zachorowania za granicą.

Co ważne – nie ma konieczności dokupowania dodatkowych opcji do podstawowego zakresu ubezpieczenia!

Ochroną są objęci wszyscy ubezpieczeni wpisani do polisy WARTA TRAVEL.

Warta Travel to pokrycie kosztów leczenia
i pomoc, gdy jesteś daleko.

Warta Travel to ubezpieczenie,które zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby podróżować ze spokojną głową.
Polisa chroni Cię w razie nagłego zachorowania, pogorszenia stanu zdrowia w związku z chorobą przewlekłą lub nieszczęśliwym wypadkiem.
Do podstawowego zakresu ochrony, w którym pokrywamy koszty leczenia, otrzymujesz bezpłatnie pakiet usług assistance, gwarantujący pomoc za granicą, m.in. organizację powrotu do Polski.

 

Polityka Prywatności Warta Jacek Pasławski

Warta Jacek Pasławski z siedzibą w Krakowie Al. 29 listopada 153  (dalej: Warta Jacek Pasławski) , działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182) informują, iż są administratorami we właściwym zakresie, podanych przez Panią/Pana w formularzach dostępnych na stronie internetowej danych osobowych, które będą przetwarzane w celach wynikających z rodzaju kontaktu (w szczególności: realizacja zamówienia rozmowy z telefonicznej, udzielenie odpowiedzi na zapytanie, skargę, reklamację, ustosunkowanie się do opinii na temat strony, podjęcie na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z przedstawieniem oferty , własnych produktów i usług administratorów danych, a także realizacja celów rekrutacyjnych).

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane przez Warta Jacek Pasławski wyłącznie podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa oraz podmiotom na rzecz których udzielił/a Pani/Pan zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych. Warta Jacek Pasławski informuje o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże w sytuacji podejmowania działań zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług przez Warta Jacek Pasławski na podstawie odpowiednich przepisów.

Warta Jacek Pasławski zobowiązują się do zastosowania standardów zabezpieczania przesłanych danych.

Kup polisę on-line, szybko i wygodnie

asdasdsad

Kup ubezpieczenie online 

Polisa z rabatem 10%

logo